ZA PIEC DWUNASTA

ZA PIEC DWUNASTA

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn gru 25, 2017 10:55 am

Szanowni Rodacy
Nie wierzyliscie mnie i podobnym do mnie "oszolomom" kilkanascie lat temu wtedy gdy mowilismy7 ,ze wpedzenie nas do euro-kolchozu bedzie nasza gospodaracza i polityczna zguba.
Uwierzcie mi prosze teraz:rok 2018 bedzie przelomowy w naszej historii na dlugie ,dlugie lata.
Okupant bedzie chcial wykorzystac rocznice ozdyskania niepodleglosci w 1918 po to aby nas ostatecznie upodlic.
Widac to zreszta wyraznie po tym co sie dzieje i po tym co belkocze ich (p)Rezydent ksywa polska "DUDA"
Posluchajcie prosze tych przepieknych polskich koled ,ktore maja specjalne znaczenie nawet dla zatwrdzialego ateisty takiego jak ja.
ALBO STANIEMY MUREM PONAD FIKCYJNYMI PODZIALAMI PODSYCANYMI PRZEZ ZYDOWSKA PROPAGANDE I JEJ NIBY -POLSKIE PSY LANCUCHOWE ALBO PRZESTANIEMY ISTNIEC JAKO PANSTWO I NAROD.
Buc moze pozwola(chociaz watpie) aby ze wzgledu na propagande zostala na mapie nazwa :"Polska" ale bedzie to wydmuszka na uzytek swiatowej gawiedzi.
Nas z nasza historia,kultura ,jezykiem i tradycja nie bedzie.
Przepisza nam podreczniki do historii i nowe pokolenia nie beda wiedzialy jedynie ,ze musza miec poczucie winy za mityczny holokaust i z pokora znosic kajdany w poczuciu wiecznej winy i "slusznej kary."
Niech garstaka prawdziwych patriotow ,ktora jest jeszcze w tym 'fejs-scieku" robi co moze w swoim srodowisku aby ta prosta prawda dotarla do ludzi.
Bo jesli zydowski plan sie powiedzie to za rok w 2018 nie bedzie juz Bozego Narodzenia.
Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Alexander Ulicki

Najpiękniejsze polskie kolędy | Polskie Boże Narodzenie 2017

https://www.youtube.com/watch?v=zf60hpO ... ture=share

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Powrót do PATYKIEM PISANE -PO RAZ KOLEJNY